Metalkas Logo
Targi Orgatec. We personalize the space since 1957.

Targi Orgatec. We personalize the space since 1957.
Data publikacji: 31.10.2018

Targi ORGATEC 2018, które odbywały się w dniach od 23 do 27 października w Kolonii, to wiodące na świecie targi wyposażenia biur i nieruchomości. Każda edycja gości kilkuset wystawców z różnych krajów. Podczas targów Orgatec prezentowane są nowości, trendy, możliwości technologiczne i unikalne rozwiązania sprawdzające się w przestrzeniach biurowych. Firma Metalkas zaprezentowała kolekcję Metropolitan, kolekcję sportową MET oraz regał z serii Modern.

 

Kolekcja Metropolitan

Uniwersalność i możliwość pełnej personalizacji  mebli  z kolekcji Metropolitan to idea najbardziej przystająca do naszych czasów, w których cenimy wielozadaniowość, elastyczność, otwartość  i umiejętność  dostosowania się do zmieniającej się sytuacji.  

Design, jakość wykonania oraz wielofunkcyjność mebli Metropolitan idzie w parze z  coraz szybszym tempem życia, idealnie nawiązując do nazwy nowej kolekcji.

 Kolekcja sportowa MET

Szafy schowkowe i ubraniowe  z nowej sportowej linii MET, zostały zaopatrzone w opatentowane wywietrzniki „M”,  które zapewniają  doskonałą wentylację pozostawionych w nich rzeczy.  Ich zaletą jest możliwość  łączenia w dowolne moduły, wybór różnych klamek i zamków oraz kombinacje kolorystyczne.  W wyborze i łączeniu ze sobą szaf z kolekcji MET, ogranicza nas tylko wyobraźnia.

 Regał Modern

Regały metalowe produkowany przez firmę Metalkas to praktyczne i niedrogie rozwiązanie pozwalające dobrze zagospodarować każdą przestrzeń.  To mebel,  który stanowi kompromis pomiędzy użytecznością a estetyką. Regał metalowy to najbardziej funkcjonalny mebel, który szturmem przeniósł się na salony.  Doskonale sprawdzając się w każdym, nawet designerskim pomieszczeniu.

Dziękujemy za tak liczne odwiedzenie naszego stoiska  Hala 6.1 stoisko B-025 oraz za wykazanie tak dużego zainteresowania naszymi produktami.
Z przyjemnością spotkaliśmy się z Państwem i cieszyliśmy się, że podczas wystawy można było zobaczyć nasze produkty i niektóre z naszych zakończonych projektów.