Metalkas Logo
Zmiana logotypu Metalkas Sp. z o.o.

Zmiana logotypu Metalkas Sp. z o.o.
Data publikacji: 14.02.2019

Z przyjemnością  informujemy, iż z datą 15.02.2019 roku oficjalnie zacznie obowiązywać nasz nowy logotyp. Stopniowo będzie on zastępował dotychczasowe logo obecne na naszych stronach internetowych, portalach społecznościowych, dokumentach firmowych oraz sukcesywnie wprowadzanych nowych materiałach reklamowych.

Zmiana logotypu oraz całej identyfikacji wizualnej jest naturalnym efektem poszerzenia zakresu działalności naszej firmy oraz przeobrażeniem jej struktury na przestrzeni ostatnich 60 lat działalności.

Myśląc o nowym logo chcieliśmy zachować jego prosty i techniczny charakter, który będzie nawiązywał do obecnego profilu naszej działalności. Zależało nam jednak, by łączył on tradycję z nowoczesnością. Właśnie dlatego ogólna koncepcja oraz kolor logotypu pozostały niezmienne.

W nowym logo podkreślony został nowy znak graficzny, który występuje w kolekcji naszych mebli metalowych.

Zmiana logotypu i wizerunku firmy jest bardzo ważnym wydarzeniem w naszej działalności. To kolejny krok do dalszych zmian, umacniania dotychczasowych i budowania nowych relacji z otoczeniem oraz kontynuacja kierunku rozwoju firmy. Mamy nadzieję, że nowy logotyp w przyjazny sposób będzie wizualizował zmiany jakie dokonały się w naszej firmie na przestrzeni lat.

 

 

Nowy logotyp do pobrania znajduje się TUTAJ.