Metalkas Logo
Metalkas na EISENWARENMESSE - INTERNATIONAL HARDWARE FAIR COLOGNE 2018.

Metalkas na EISENWARENMESSE - INTERNATIONAL HARDWARE FAIR COLOGNE 2018.
Data publikacji: 12.03.2018

Od początku działalności firmy z ogromną uwagą obserwujemy zmieniające się potrzeby naszych Klientów, starając się wychodzić im naprzeciw. Nieustannie modernizujemy i rozwijamy nasz park maszynowy. Posiadamy bardzo nowoczesne linie produkcyjne, kilkuetapowy system kontroli procesu produkcji i stale inwestujemy w pozyskiwanie oraz wdrażanie najnowocześniejszych technologii.
4 marca podczas trwania targów EISENWARENMESSE - INTERNATIONAL HARDWARE FAIR COLOGNE 2018 oficjalnie zaprezentowaliśmy nowe kolekcje mebli do mieszkań, biur, warsztatów i miejsc użyteczności publicznej.

Kolekcja Metropolitan

Uniwersalność i możliwość pełnej personalizacji  mebli  z kolekcji Metropolitan to idea najbardziej przystająca do naszych czasów, w których cenimy wielozadaniowość, elastyczność, otwartość  i umiejętność  dostosowania się do zmieniającej się sytuacji.  

Design, jakość wykonania oraz wielofunkcyjność mebli Metropolitan idzie w parze z  coraz szybszym tempem życia, idealnie nawiązując do nazwy nowej kolekcji.

 

Kolekcja sportowa MET

Szafy schowkowe i ubraniowe  z nowej sportowej linii MET, zostały zaopatrzone w opatentowane wywietrzniki „M”,  które zapewniają  doskonałą wentylację pozostawionych w nich rzeczy.  Ich zaletą jest możliwość  łączenia w dowolne moduły, wybór różnych klamek i zamków oraz kombinacje kolorystyczne.  W wyborze i łączeniu ze sobą szaf z kolekcji MET, ogranicza nas tylko wyobraźnia.

 

SW PROFI 

Oferta dla profesjonalnych warsztatów mechanicznych, ale również rzemieślników, pracowni projektowych, modelarni i pasjonatów. Zestawy dają możliwość aranżacji otwartych i zamkniętych przestrzeni na narzędzia i inne potrzebne przedmioty. 

Systemowe meble warsztatowe SW PROFI są unikalnym rozwiązaniem.

Dziękujemy za tak liczne odwiedzenie naszych stoisk Metalkas i Bayersystem oraz za wykazanie tak dużego zainteresowania naszymi produktami.
Z przyjemnością spotkaliśmy się z Państwem i cieszyliśmy się, że podczas wystawy można było zobaczyć nasze produkty i niektóre z naszych zakończonych projektów.

Metalkas - hala 4.2 Stand: C071 E072
Bayersystem - hala 4.2 Stand: B041 C042, B047 C048

Film podsumowujący naszą obecność podczas targów: https://youtu.be/pttDbGvvuPs  

Galeria zdjęć z targów https://www.facebook.com/380687795623065/photos/?tab=album&album_id=565747317117111