Metalkas Logo
Diamenty Forbesa 2021 dla Metalkas.

Diamenty Forbesa 2021 dla Metalkas.
Data publikacji: 28.01.2021

Z przyjemnością informujemy, iż  firma Metalkas znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” 2021.

Już po raz trzynasty w porozumieniu z redakcją „Forbesa” Bisnode Polska opracowała zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem Diamentów Forbesa 2021. W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swą wartość. Diamentami „Forbesa” zostały te  o dodatnim wyniku finansowym i współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, według ratingu Bisnode. Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2021” zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy.

Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015 – 2019, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych. Diamenty Forbesa, czyli najszybciej rozwijające się polskie firmy, to doskonały wskaźnik, umożliwiający śledzenie trendów kształtujących polską gospodarkę.

Znaleźć się wśród firm wyróżnionych tytułem „Diamenty Forbesa 2021” to ogromny powód do dumy. Ranking miesięcznika „Forbes” prezentuje bowiem najlepsze, najszybciej rozwijające się i najbardziej wiarygodne przedsiębiorstwa w Polsce.

 

Dziękujemy za zaufanie!
60 lat na rynku zobowiązuje.